ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16274120
nr 1627 4120
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:06:52
700 kr
800 kr
900 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg 1.250 kr
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
nr 1627 4120
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 10 juni 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg 1.250 kr
Helsingfors 1.250 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg 1.250 kr
Helsingfors 1.250 kr